Eğitim
Giriş Tarihi : 22-12-2021 18:55   Güncelleme : 22-12-2021 18:55

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi: Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin Mezuniyet Kitabı Çıktı!

Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin Mezuniyet Kitabı Çıktı!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi: Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin Mezuniyet Kitabı Çıktı!

Üniversitemiz Sanat ve Tasarım Fakültesi 2021 mezunu öğrencilerinin sanat ve tasarım çalışmalarının yer aldığı “Mezuniyet Kitabı” yayınlandı.

Mezuniyet Kitabı’nda, Sanat ve Tasarım Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı ile Görsel Sanatlar Bölümleri’nin 2021 mezunlarının tasarım ve sanat çalışmaları yer alıyor. Kitap, Sanat ve Tasarım Fakültesi öğrencilerinin yaratıcı ve özgün fikirlerini yenilikçi ve disiplinlerarası imgelere dönüştürmelerinin örneklerini sunuyor. Kitaba Görsel İletişim Tasarımı öğrencileri fotoğraf, video, grafik, illüstrasyon, özgün baskı, animasyon, dijital oyun tasarımı çalışmalarıyla, Görsel Sanatlar Bölümü öğrencileri de resim, enstalasyon, özgün baskı, video, fotoğraf ve grafik çalışmalarıyla katkı sunuyor. Mezuniyet Kitabı üniversite sınavına hazırlanan, sanat ve tasarım alanında eğitim almayı hedefleyen öğrenciler için de referans niteliği taşıyor.

Tasarımını Doç. Bilge Kınam’ın yaptığı Mezuniyet Kitabı’na ESOGU, Sanat ve Tasarım Fakültesi web sayfasından ulaşılabiliyor.

https://stf.ogu.edu.tr/Haber/Detay/40/fakultemiz-2021-mezuniyet-kitabi