Eğitim
Giriş Tarihi : 11-11-2021 13:41   Güncelleme : 11-11-2021 13:41

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi: Üniversitemizde Ödül Sistemi

Üniversitemizde Ödül Sistemi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi: Üniversitemizde Ödül Sistemi

Üniversitemiz 2022’de ESOGÜ’lülere ödül dağıtacak. Akademisyeni, idari personeli, öğrencisi ile üniversite dışında başarı gösteren ESOGÜ’lülere performanslarının artırılması ve çalışmalarının teşvik ve desteklenmesi amacıyla 10 kategoride ödül verecek. 

takdim edilecek. Bu ödüllerin yanı sıra idari personele de Teşekkür Belgesi ile Plaket verilirken öğrenciler de 4 kategoride ödüllendirilecek. Üniversitemizi ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarı ile temsil ederek dereceye giren öğrencilere, ön lisans ve lisans düzeyinde genel akademik not ortalamasına göre yapılan sıralamada fakülte/yüksekokul normal örgün öğretim ve ikinci öğretim programlarından ilk üç sırada mezun olan öğrencilere, başarılı sosyal sorumluluk projelerinde görev alan öğrencilere,  öğrenci etkinliklerini başarılı ve özverili bir şekilde yürüten, kulüp temsilcilerine öğrenci başarı ödülleri verilecek.

Adaylık başvuruları/önerileri her yıl için, o yılı takip eden 30 Ocak – 15 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Ödül jürileri 1 – 10 Şubat tarihleri arasında belirlenecek. Ödüller, Nisan ayının ilk 10 günü içinde gerçekleştirilecek büyük bir törenle sahiplerini bulacak. 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ödül Yönergesi için tıklayınız.