Ekonomi
Giriş Tarihi : 09-09-2021 17:54   Güncelleme : 09-09-2021 17:54

GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜRÜ SEÇKİN ESKİŞEHİR’DE

​Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Harun Seçkin 8 Eylül 2021 tarihinde İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzü ziyaret ederek İlimizde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı

GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜRÜ SEÇKİN ESKİŞEHİR’DE

​Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Harun Seçkin 8 Eylül 2021 tarihinde İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzü ziyaret ederek İlimizde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İl Müdürlüğü Kütahya Yolu Hizmet Binası Toplantı Salonunda yapılan istişare toplantısına İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş, Gıda ve Kontrol Laboratuvar Müdürü Bekir Mutlu, İl Müdürü Yardımcıları Rıdvan Akpolat, Kemal Çevik ve Murat Eren ve tüm Şube Müdürleri ile Tepebaşı ve Odunpazarı İlçe Tarım Müdürleri katıldı.

İlimizde bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan projeleri İl Müdürü Ender Muhammed Gümüş aktarırken Şube Müdürleri de konularıyla ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler. Ardından İlimiz özelinde karşılaşılan sorun ve talepler görüşüldü. Toplantıyla ilgili notlarını alan Genel Müdür Seçkin, özellikle İlimizde hazırlanacak projeler ile ilgili tüm destekleri sağlamaya hazır olduklarını ifade etti.

Toplu fotoğraf çekimiyle toplantı sona erdi. Eskişehir’e gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerinden dolayı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Harun Seçkin’e teşekkür ederiz.