Ekonomi
Giriş Tarihi : 06-01-2022 00:27   Güncelleme : 06-01-2022 00:27

GÜÇLENDİRİLMİŞ ARAÇ FİLOMUZLA DAHA FAZLA SAHADA OLACAĞIZ

GÜÇLENDİRİLMİŞ ARAÇ FİLOMUZLA DAHA FAZLA SAHADA OLACAĞIZ

GÜÇLENDİRİLMİŞ ARAÇ FİLOMUZLA DAHA FAZLA SAHADA OLACAĞIZ

​Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzce, 2022 yılında hizmet alımıyla kiralanan 30 adet araç 14 İlçe ve 8 Şube Müdürlüğü’nde kullanılmak üzere törenle teslim edildi.

İl Müdürlüğü Kütahya Yolu hizmet kampüsünde düzenlenen araç teslim törenine; İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş, İl Müdür Yardımcısı Murat Eren, Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri katıldı.

İl Müdürü Ender Muhammed Gümüş konuyla ilgili yaptığı açıklamada:

“2022 yılında Şube ve İlçe Müdürlüklerimizce kullanılmak üzere 24 adet sıfır binek araç ve 6 adet arazi aracı olmak üzere toplamda 30 adet araç hizmet alımı yoluyla kiralanmıştır.

Hayvansal üretim ve hayvan sağlığı, gıda ve su ürünleri denetimleri, bitkisel üretim ve bitki sağlığı,  kırsal kalkınma hizmetleri, arazi toplulaştırma ve tarımsal altyapı, çayır, mera ve yem bitkileri çalışma kollarında, daha aktif şekilde hizmet verebilmek ve gidilecek yere daha etkin ulaşımı sağlayabilmek amacıyla güçlendirilmiş araç filomuzla daha fazla sahada olacağız. Üreticilerimize, yetiştiricilerimize en iyi şekilde hizmet sunmaya devam edeceğiz, bu sayede İl Müdürlüğümüz bünyesinde sürdürülen çalışmalarla birlikte hizmet kalitemizi artırarak daha fazla üreticiye ulaşabileceğiz. Yeni kiralanan araçların hayırlı uğurlu olmasını ve kazasız belasız kullanılmasını diliyorum.” dedi.

Şube ve İlçe Müdürlerine kiralanan yeni araçların ruhsat ve anahtarlarının teslim edilmesiyle tören sona erdi.