Eğitim
Giriş Tarihi : 15-10-2021 21:45   Güncelleme : 15-10-2021 21:45

mezunları Uşak’ta bir araya geldi

Anadolu Üniversitesi mezunları Uşak’ta bir araya geldi

mezunları Uşak’ta bir araya geldi

Anadolu Üniversitesi Uşak AÖF Bürosu tarafından düzenlenen mezunlar buluşmasının dördüncüsü gerçekleştirildi. Uşak Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Pandemi tedbirleri dikkate alınarak organize edilen mezunlar buluşmasında Anadolu Üniversitesi’nden mezun olan Açıköğretim Sistemi öğrencileri kep attı.  Etkinliğe Uşak Vali Yardımcısı Muammer Balcı, Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Gümüş, Uşak İl Özel İdaresi Meclis Başkanı Nuri Demir ve Anadolu Üniversitesi Uşak AÖF Bürosu İl Temsilcisi Öğr. Gör. Ahmet Mıdık ve il protokolü de katıldı.

Öğr. Gör. Mıdık: “Eski ve yeni mezunları bir araya getirdiğimiz için mutluyuz”

Törende konuşan Anadolu Üniversitesi Uşak İl Temsilcisi Öğr. Gör. Ahmet Mıdık, etkinliğin düzenlenmesinde Anadolu Üniversitesi’nin organizasyonlardaki yeteneğinin ve tecrübesinin payı olduğunu dile getirerek 2015 yılından bu yana ara verdikleri etkinliği “Mezunlar Buluşması” adı altında yeniden düzenlediklerini, eski ve yeni mezunları bir araya getirdikleri için de mutlu olduklarını ifade etti. Öğr. Gör. Mıdık konuşmasının sonunda organizasyonun düzenlenmesi kapsamında verdiği desteklerden dolayı Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’a teşekkür etti. 

Törende yapılan konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere plaketleri takdim edildi. Resim sergisi açılışı ve mezunların kep atmasıyla tören sona erdi.