Eskişehir Haber
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 19:33

Sakarya Büyükşehir Ampute Vs Antalya ASAT Müsabakası Canlı Yayınlanacak

Ampute Engelliler Futbol 1.Liginin 6’ncı haftasında Mücadele Verecek Büyükşehir Ampute Takımı ile Antalya ASAT arasında oynanacak olan 6-Hafta karşılaşması Pazar günü 14:00 de Zafer Omay’ın Anlatımıyla Facebook Zafer Omay Ve YouTube Omay Medya Kanalında canlı olarak yayınlanacak..

SPOR
Giriş Tarihi : 06-01-2023 16:27   Güncelleme : 06-01-2023 16:27
Sakarya Büyükşehir Ampute Vs Antalya ASAT Müsabakası Canlı Yayınlanacak

Sakarya Büyükşehir Ampute çıkış arıyor.

Ampute Engelliler Futbol 1.Liginin 6’ncı haftasında Mücadele Verecek Büyükşehir Ampute Takımı  ile Antalya ASAT arasında oynanacak olan 6-Hafta karşılaşması Pazar günü 14:00 de Zafer Omay’ın Anlatımıyla Facebook Zafer Omay Ve YouTube Omay Medya Kanalında canlı olarak yayınlanacak..

ZAFER OMAY’IN ANLATIMIYLA..
Ampute Engelliler Futbol 1.Liginin 6’ncı haftasında Temsilcimiz Sakarya Büyükşehir Ampute Takımı evinde önemli 3 puana odaklandı. Pazar günü Olgunlar Sahasında oynanacak olan müsabaka saat 14.00’de başlayacak.Zafer Omay’ın Anlatımıyla Facebook Zafer Omay Ve  YouTube Omay Medya Kanalında canlı olarak yayınlanacak..

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR AMPUTE EVİNDE FİRE VERMEK İSTEMİYOR.

Ampute Engelliler Futbol 1.Liginin 6’ncı haftasında 8 Ocak Pazar günü 14.00’da Olgunlar Sahasında Antalya ASAT ile karşılaşacak Büyükşehir Ampute Takımı iddialı. Ligde oynadığı son iki maçtan yenilgiyle ayrılarak sevenlerini üzen Ampute Futbol Takımı, evinde oynayacağı müsabakayı kazanarak iki maçlık galibiyet özlemine son vermeyi amaçlıyor. Kulüp Başkanı Cemil Yıldırım, Antalya ASAT ile sahalarında oynayacakları müsabakayı kayıpsız geçeceklerini söyledi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi