Ekonomi
Giriş Tarihi : 04-08-2021 18:38   Güncelleme : 04-08-2021 18:38

SEYİTGAZİ İLÇESİNDE TARIM KONUŞULDU

​Seyitgazi İlçesinde 2 Ağustos Pazartesi günü Vali Yardımcısı Kubilay Ant başkanlığında düzenlenen İlçe Muhtarlarıyla İstişare Toplantısına katılan İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş’e İl Müdür Yardımcısı Rıdvan Akpolat ve Seyitgazi İlçe Müdürü Hüseyin Özdemir eşlik etti

SEYİTGAZİ İLÇESİNDE TARIM KONUŞULDU

​Seyitgazi İlçesinde 2 Ağustos Pazartesi günü Vali Yardımcısı Kubilay Ant başkanlığında düzenlenen İlçe Muhtarlarıyla İstişare Toplantısına katılan İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş’e İl Müdür Yardımcısı Rıdvan Akpolat ve Seyitgazi İlçe Müdürü Hüseyin Özdemir eşlik etti.

Toplantıda kurumumuzla ilgili soru ve taleplere cevap vererek bilgilendirme yapan İl Müdürü Gümüş, toplantı sonrasında birebir görüşmek isteyen muhtar ve çiftçilerle İlçe meydanında bulunan kahvehanede buluşarak sorunlarını dinledi.

Buradan İlçe Kaymakamlık binasına geçerek Seyitgazi Kaymakamı Kutsal Baytak’ ı makamında ziyaret eden Gümüş, İlçede gerçekleştirilen tarımsal çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Daha sonra İlçe Ziraat Odası Başkanlığına gelen İl Müdürü Ziraat Odası Başkanı Erhan Erden ile İlçenin tarım potansiyeli ve gelecekte yapılabilecek projelerle ilgili istişarede bulundu. Günün sonunda İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde görev yapan personelle bir araya gelerek Seyitgazi İlçe ziyaretini tamamladı.